Računalnik HP All-in-One 27-cr0067nf | R7 7730U - C3RA9EAR
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 68,6 cm (27″) FHD (1920x1080) UWVA IPS LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 ..
- Brez DDV: 736,89€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO15656
- Proizvajalčeva koda: C3RA9EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
AMD Ryzen R7 7730U (2,0 GHz), 16 GB (2x8GB) DDR4-3200, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 68,6 cm (27″) FHD (1920x1080) UWVA IPS LED 60 Hz, AMD Radeon Graphics (IGP), HDMI, 1x USB-C (5Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A 2.0, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Wireless Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm (27″) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics (IGP) |
| Grafika | AMD |
| Optična enota | ne |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7730U / 2,0 GHz / Octa-Core (8C/16T) / 4,5 GHz TurboBoost |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 68,6 cm (27″) Full HD (1920x1080) UWVA LED | IPS | 300 nits | 99% sRGB |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | ne |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | 2x |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Vhodne enote | brezžična miška in tipkovnica |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Francoska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |


