Računalnik HP ProDesk 600 G6 DM Demo | i5-10500T | 16GB RAM | 512GB SSD | W11 Pro - 1D2M1EA
Intel Core i5-10500T (2,3 - 3,8 GHz), 16 GB DDR4-2933, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics 630 (IGP), 2x DisplayPort 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps), 2x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), 5x USB-A 3..
- Brez DDV: 376,23€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO14357
- Proizvajalčeva koda: 1D2M1EA
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR4 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 630 (IGP) |
| Grafika | Intel |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i5-10500T / 2,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Stanje modela | Demo |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Lcd zaslon | Brez |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| HDMI | ne |
| Usb 2.0 | 2x |
| Usb 3.0 | 5x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | ne |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Vhodne enote | brez tipkovnice in miške |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |



