  • SAMSUNG monitor Smart S43FM702UU
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: PAN119808
  • Proizvajalčeva koda: LS43FM702UUXDU
  • Razpoložljivost: Na zalogi
  • Podatkovni list: Fiche_2244073.pdf
USB-C priklop z napajanjem do 65 W omogoča enostavno povezavo s prenosnikom, medtem ko dodatni HDMI, USB hub, Bluetooth 5.2 in WiFi poskrbijo za sodobno povezljivost in bolj urejeno delovno ali domače okolje.
Vgrajeni zvočniki z močjo 2 × 10 W omogočajo kakovostno zvočno izkušnjo brez dodatnih zunanjih naprav, priložen daljinski upravljalnik pa omogoča enostavno upravljanje vseh SMART funkcij.
Specifikacije
  • Zaslon: 109 cm (43") SMART monitor
  • Barva: črna
  • Sistem: Tizen
  • Ločljivost: 3840 × 2160
  • Vrsta zaslona: VA
  • Odzivni čas: 4 ms (GtG)
  • Svetilnost: 300 cd/m2
  • Priklop: 2 × HDMI, USB hub, USB-C (65 W)
  • Vmesnik: Bluetooth 5.2, WiFi
  • Zvočniki: da (20 W)
  • Daljinski upravljalnik: da
  • Stojalo: tilt
  • Stenska montaža: VESA 200 × 200
  • Lastnosti: Eye Saver Mode, Game Bar, Gaming Hub, Bixby, Alexa
Izdelek je bil dodan v spletno trgovino 31.12.2025 ob 14:12 in je bil nazadnje posodobljen 14.05.2026 ob 10:46.