  • SAMSUNG TV MRE75R95HATXXH Micro RGB
Samsung TV serije R95H je Micro RGB televizor s Samsung Vision AI, ločljivostjo 4K UHD ter osveževalno frekvenco do 4K 165 Hz ali 2K 240 Hz.. Z uporabo mikro RGB osvetlitve ozadja Samsung Micro RGB TV..
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: PAN120772
  • Proizvajalčeva koda: MRE75R95HATXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
Samsung TV serije R95H je Micro RGB televizor s Samsung Vision AI, ločljivostjo 4K UHD ter osveževalno frekvenco do 4K 165 Hz ali 2K 240 Hz.. Z uporabo mikro RGB osvetlitve ozadja Samsung Micro RGB TV-ji zagotavljajo realistične barve z izjemno natančnostjo. V kombinaciji s tehnologijo lokalnega zatemnjevanja barv in svetlosti, ki natančno uravnava posamezne RGB komponente, zaslon zaživi v osupljivo bogatih in globokih barvah. Micro RGB AI Engine s pomočjo umetne inteligence za natančno nadzorovanje vsake RGB barve pomaga ustvariti izjemno živahno sliko ter dosega prvo 100-odstotno pokritost širokega barvnega spektra BT.2020 na svetu. Certificiran s strani VDE za prvo Micro RGB Precision Color tehnologijo na svetu zagotavlja natančno in precizno upravljanje barv za izkušnjo gledanja, ki je skoraj nerazločljiva od resničnosti.
Zaslon
•Velikost: 75" (189 cm)
•Tip: Micro RGB
•Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
•Osveževanje: 165 Hz VRR (100 Hz Native)
•HDR: Micro RGB HDR Pro, podpora za HDR10+ Gaming/adaptive/advanced, Auto HDR Remastering Pro
•procesor slike: Micro RGB AI Engine Pro
•Tehnologije slike: Real Depth Enhancer, 4K AI Upscaling Pro, Motion Xcelerator 165Hz, Ultimate Micro Dimming Pro
•Kontrast: Micro RGB Technology, Micro RGB Precision Color 100, Micro RGB Color Booster Pro
Zvok
•Izhodna moč: 70 W
•Kanali: 4.2.2
•Tehnologije: OTS + , Adaptive Sound Pro, Q-Symphony, 360 Audio
•Dolby Atmos: Da
Pametne funkcije
•OS: Tizen™ Smart TV
•Glasovni asistenti: Alexa (v določenih državah), podpora za Google Assistant
•Podprte aplikacije: Samsung TV Plus, Web Browser, Daily+
•Povezava s telefoni: Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
•VESA: 400 × 400 mm
Igranje iger
•Podpora za VRR / FreeSync Premium Pro: Da
•Gaming Hub: Da (v določenih regijah)
Sprejemniki
•Digitalni sprejemnik: DVB-T2/C/S2
•Analogni sprejemnik: Da
•CI+: CI+ 1.4 / CI+ 1.4 ECP (IT)
Povezljivost
•HDMI: 4x (HDMI 4K 165Hz, eARC podprt na enem vhodu)
•USB: 2x USB-A
•LAN: Da
•Wi-Fi: Da (Wi-Fi 6E)
•Bluetooth: Da (v5.3)
•RF vhodi: 1 (satelit), 1 (terestrični/kabelski – skupni vhod)
•Optični audio izhod: Da
Oblika in montaža
•Tip ohišja: Infinity Air
•Rob: 4-stranski brez roba
•Barva: črna
Poraba in energija
•Energijski razred: E
Dimenzije in teža
•Mere brez stojala (ŠxVxG): 1659 × 952 × 30 mm
•Teža brez stojala: 30,1 kg
Vsebina paketa / dodatki
•Daljinec: TM2660
•Priloženo: napajalni kabel, navodila
Izdelek je bil dodan v spletno trgovino 08.05.2026 ob 16:41 in je bil nazadnje posodobljen 14.05.2026 ob 10:46.