  • SAMSUNG TV UE85M70HAUXXH Mini LED
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: PAN120823
  • Proizvajalčeva koda: UE85M70HAUXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
Zaslon
•Velikost: 85" (214 cm)
•Tip: Mini LED
•Ločljivost: 4K UHD (3.840 × 2.160)
•Osveževanje: 50Hz
•HDR: Mini LED HDR, podpora za HDR10+, HLG
•Procesor: Mini LED Processor 4K
•Kontrast: Mini LED
Zvok
•Izhodna moč: 20 W
•Kanali: 2.0
•Tehnologije: OTS Lite, Adaptive Sound, Q-Symphony,
•Dolby Atmos: Ne
Pametne funkcije
•OS: Tizen™ Smart TV
•Glasovni asistenti: Alexa (v določenih državah), podpora za Google Assistant
•Podprte aplikacije: Samsung TV Plus, Web Browser, Samsung Health
•Povezava s telefoni: Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On, Apple AirPlay
•VESA: 400 × 300 mm
Igranje iger
•Funkcije: ALLM Auto Game Mode
•Podpora za VRR / FreeSync Premium Pro: Da
•Gaming Hub: Da (v določenih regijah)
•HGiG: Da
Sprejemniki
•Digitalni sprejemnik: DVB-T2/C/S2
•Analogni sprejemnik: Da
•CI+: CI+ 1.4 / CI+ 1.4 ECP (IT)
Povezljivost
•HDMI: 3x (HDMI 4K 60Hz, eARC podprt na enem vhodu)
•USB: 1x USB-A
•LAN: Da
•Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
•Bluetooth: Da (v5.3)
•RF vhodi: 1 (satelit), 1 (terestrični/kabelski – skupni vhod)
•Optični audio izhod: -
Oblika in montaža
•Tip ohišja: Metal Stream
•Rob: 3-stranski brez roba
•Barva: titan črna
Poraba in energija
•Energijski razred: F
Dimenzije in teža
•Mere brez stojala (ŠxVxG): 1889,9 × 1083,5 × 77 mm
•Teža brez stojala: 28,7 kg
Vsebina paketa / dodatki
•Daljinec: TM2240A
•Priloženo: napajalni kabel, navodila
Izdelek je bil dodan v spletno trgovino 29.04.2026 ob 10:46 in je bil nazadnje posodobljen 14.05.2026 ob 10:46.