  • SAMSUNG TV UE65U8072HUXXH UHD
SAMSUNG TV UE65U8072HUXXH UHD
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: PAN120834
  • Proizvajalčeva koda: UE65U8072HUXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
Zaslon:
•Velikost zaslona: 65" (163 cm)
•Ločljivost: 4K UHD (3.840 x 2.160)
•Osveževalna frekvenca: 50 Hz
•Procesor slike: Crystal Processor 4K
•HDR podpora: HDR, HDR10+
•Kontrast: Mega Contrast
•Tehnologije: UHD Dimming, Motion Xcelerator, Contrast Enhancer, 4K Upscaling
Zvok:
•Izhodna moč: 20 W
•Zvočni sistem: 2-kanalni
•Tehnologije: OTS Lite (Object Tracking Sound), Q-Symphony, Adaptive Sound
•Dolby Atmos: ne
Pametne funkcije:
•Operacijski sistem: Tizen™ Smart TV
•Glasovni pomočnik: Bixby (Voice Ready), podpora za Alexa in Google Assistant
•Smart funkcije: Samsung TV Plus, spletni brskalnik, Apple AirPlay, Daily+
•IoT funkcije: SmartThings Hub podpora
•Mobilna povezljivost: Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
Igranje iger:
•Podpora za Auto Game Mode (ALLM)
•Podpora za VRR (spremenljiva frekvenca osveževanja)
•Gaming Hub
•HGiG podpora
•VESA nosilec: 200 × 200 mm
Sprejemniki in oddajanje:
•Digitalni sprejemnik: DVB-T2/C/S2
•Analogni tuner: da
•CI+ reža: CI+(1.4)
•HbbTV: 2.0.4
•TV Key: da
Povezljivost:
•Wi-Fi: Wi-Fi 5
•Bluetooth: BT 5.3
•HDMI: 3 vhodi (podpora za 4K 60Hz)
•HDMI ARC/eARC: da
•USB: 1 x USB-A
•LAN vhod: da
•RF vhod: 1 x zemeljski, 1 x satelitski (skupni za kabel)
Oblika in dimenzije:
•Dizajn: Metal Stream, 3-stranski brezrobni dizajn
•Barva: črna
•Stojalo: Basic Feet
•Mere brez stojala: 1444 × 831 × 77 mm
•Teža (brez stojala): 14,1 kg
Poraba energije:
•Energijski razred: F
Dodatki:
•Daljinski upravljalnik: TM2240A
•Priložen napajalni kabel in uporabniški priročnik
Izdelek je bil dodan v spletno trgovino 08.05.2026 ob 10:46 in je bil nazadnje posodobljen 13.05.2026 ob 16:40.