Fellowes Fusion A4 giljotina
Tehnične specifikacije Lastnost Podatek Model Fellowes Fusion A4 Vrsta naprave Giljotinski rezalnik papirja Uporaba Manjša pisarna / domača uporaba Format papirja A4 (dolga stran) Mak..
- Brez DDV: 57,23€
- Blagovne znamke FELLOWES
- Šifra: ELKO5410801
- Proizvajalčeva koda: E0019308
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Tehnične specifikacije
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Fellowes Fusion A4 |
| Vrsta naprave | Giljotinski rezalnik papirja |
| Uporaba | Manjša pisarna / domača uporaba |
| Format papirja | A4 (dolga stran) |
| Maksimalna kapaciteta rezanja | do 10 listov (80 g/m²) |
| Maksimalna dolžina reza | približno 320 mm |
| Varnostni sistem | SafeCut™ zaščitni pokrov |
| Držalo za papir | da |
| Merilne oznake na podlagi | da |
| Material osnove | kovina |
| Barva | črna / srebrna |
| Dimenzije (Š × D × V) | približno 210 × 65 × 550 mm |
| Teža | približno 2,3 kg |

