Fellowes Stellar A4 Office giljotina
Tehnične specifikacije Lastnost Podatek Model Fellowes Stellar A4 Office Vrsta naprave Giljotinski rezalnik papirja Uporaba Pisarniška Format papirja A4 (po daljši stranici) Maksimaln..
- Brez DDV: 137,86€
- Blagovne znamke FELLOWES
- Šifra: ELKO5438001
- Proizvajalčeva koda: E0019311
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Tehnične specifikacije
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Fellowes Stellar A4 Office |
| Vrsta naprave | Giljotinski rezalnik papirja |
| Uporaba | Pisarniška |
| Format papirja | A4 (po daljši stranici) |
| Maksimalna kapaciteta rezanja | do 20 listov (80 g/m²) |
| Maksimalna dolžina reza | približno 320 mm |
| Material osnove | kovina |
| Material rezila | nerjavno jeklo |
| Varnostni sistem | SafeCut™ zaščita |
| Držalo za papir | da |
| Nastavljiv zadnji rob | da |
| Merilne oznake na podlagi | da |
| Barva | črna |
| Dimenzije (Š × D × V) | približno 375 × 603 × 127 mm |
| Teža | približno 3,8 kg |

