Fellowes aparat za vezavo Galaxy 500, ročni
Tehnične specifikacije Lastnost Podatek Model Fellowes Galaxy 500 Vrsta naprave Ročni vezalnik – plastični greben (comb binding) Uporaba Pisarniška / šolska Način prebadanja Ročno Kap..
- Brez DDV: 336,72€
- Blagovne znamke FELLOWES
- Šifra: ELKO5622001
- Proizvajalčeva koda: E0019219
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Tehnične specifikacije
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | Fellowes Galaxy 500 |
| Vrsta naprave | Ročni vezalnik – plastični greben (comb binding) |
| Uporaba | Pisarniška / šolska |
| Način prebadanja | Ročno |
| Kapaciteta prebadanja | do približno 30 listov (80 g/m²) naenkrat |
| Maks. kapaciteta vezave | do 500 listov |
| Maks. premer grebena | do 50 mm |
| Število prebadnih glav (pins) | 21 |
| Nastavljiv zadnji rob | da |
| Merilo za izbiro grebena | da |
| Shramba za vezalne grebene | integrirana |
| Posoda za odpadni papir | da |
| Format papirja | A4 |
| Konstrukcija | kovinska |
| Barva | siva / kovinska |
| Dimenzije (Š × G × V) | približno 402 × 404 × 214 mm |
| Teža | približno 13,2 kg |







