Elektronski bralnik PocketBook InkPad Lite, siv
Bralnik PocketBook InkPad Lite ima velik 24,6 cm zaslon na dotik E-Ink Carta** z visoko ločljivostjo zaslona, ki vam omogoča prikaz celo več besedila. Upravljalni gumbi se nahajajo na desnem robu napr..
- Brez DDV: 207,89€
- Blagovne znamke PocketBook
- Šifra: AVT158755
- Proizvajalčeva koda: PB970-M-WW
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: PB970-M-WW
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | metalik siva |
| Baterija | 2200 mAh, Li-Ion Polymer |
| Dodatne informacije | senzor za ovitek, avtomatsko obračanje zaslona, MP3 |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 236,2 x 173 x 7,9 - 4,5 mm |
| Procesor | Dual Core (2x1 GHz) |
| Teža | 369 g |
| Zaslon na dotik | da |
| Ločljivost zaslona | 825 x 1200 slikovnih točk |
| Osvetlitev zaslona | da |
| Velikost | 26,64 cm (9,7") |
| Delovni pomnilnik | 1 GB |
| Notranji pomnilnik | 8 GB |
| Reža za spominsko kartico | do 32Gb |
| Vmesnik | USB Type C (USB 2.0) |
| Vhod za slušalke | da (preko USB Type-C audio adapterja) |
| Brezžična povezljivost | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth |
| Vrsta zaslona | E Ink Carta™ Mobius |
| DPI | 150 |
| Globina barve | 16 (sivi odtenki) |
| Slovenski meni | da |
| Podprti formati | ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC,D OCX, EPUB, EPUB (DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF(DRM), PRC, RTF, TXT |
| Slikovni formati | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
