Elektronski bralnik PocketBook InkPad Color 3, moder
PocketBook posodablja svojo ponudbo e-bralnikov s 7,8-palčnimi barvnimi zasloni E Ink–novi PocketBook InkPad Color 3 ima najnovejši zaslon, ki zagotavlja še boljšo ločljivost barvnih strani. Ne glede ..
- Brez DDV: 269,76€
- Blagovne znamke PocketBook
- Šifra: AVT166139
- Proizvajalčeva koda: PB743K3-1-WW
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: PB743K3-1-WW
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | modra |
| Baterija | 2900 mAh (litij-ionski polimer) |
| Dodatne informacije | Zaščita pred vodo: IPX8 |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 189.5 × 134 ×7.95 mm |
| Procesor | Štirijedrni (4 × 1,8 GHz) |
| Teža | 270 g |
| Zaslon na dotik | da |
| Ločljivost zaslona | 1404 x 1872 (črno-bela) 702 × 936 (barvna) |
| Osvetlitev zaslona | da |
| Velikost | 19,8 cm (7,8") |
| Delovni pomnilnik | 1 GB |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Reža za spominsko kartico | ne |
| Vmesnik | USB Type-C |
| Vhod za slušalke | da |
| Brezžična povezljivost | WI-Fi (dvopasovni – 2,4/5 GHz), Bluetooth (5.0) |
| Vrsta zaslona | E Ink Kaleido™ 3 |
| DPI | 300 (črno-bela) 150 (barvna) |
| Globina barve | 16 (črno-bela) 4096 (barvna) |
| Slovenski meni | da |
| Podprti formati | ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB(DRM),EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF (DRM), PDF, PRC, RTF |
| Slikovni formati | JPEG, BMP, PNG, TIFF |



