Elektronski bralnik PocketBook InkPad One, črn
..
- Brez DDV: 250,14€
- Blagovne znamke PocketBook
- Šifra: AVT166146
- Proizvajalčeva koda: PB1030-8-WW
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: PB1030-8-WW
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | črna |
| Baterija | 3700 mAh (Li-Ion Polymer) |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 244 × 173 × 5 mm |
| Procesor | Quad Core (4×1,8 GHz) |
| Teža | 400 g |
| Zaslon na dotik | da |
| Ločljivost zaslona | 1404 x 1872 slikovnih točk |
| Osvetlitev zaslona | da |
| Velikost | 26,12 cm (10,3") |
| Delovni pomnilnik | 2 GB |
| Notranji pomnilnik | 32 GB |
| Reža za spominsko kartico | ne |
| Vmesnik | USB Type C |
| Vhod za slušalke | da (preko USB Type-C audio adapterja) |
| Brezžična povezljivost | Wi-Fi (2.4 GHz), Bluetooth (4.2) |
| Vrsta zaslona | E Ink Carta™ Mobius |
| DPI | 226 |
| Globina barve | 16 (sivi odtenki) |
| Slovenski meni | da |
| Podprti formati | AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML,MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT |
| Slikovni formati | JPEG, BMP, PNG, TIFF |




