Sesalnik globinski za vzmetnice HOOVER HMC510UV 011 (400 W)
Hoover sesalnik HMC510UV 011 je antialergijski sesalnik za učinkovito globinsko čiščenje vaše vzmetnice in oblazinjenega pohištva. Zahvaljujoč 4 funkcijam in vgrajenemu senzorju za prah je popoln zave..
- Brez DDV: 123,60€
- Blagovne znamke Hoover
- Šifra: AVT171373
- Proizvajalčeva koda: 39300771
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 39300771
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Globinsko sesanje z močjo 400 W. Stepanje s 4200 obrati/min. 3 UV lučke. |
| Dodatne informacije dodatno | Vgrajen senzor za prah. Filtracija: mikrofilter + pena. Enostavno praznjenje posode za prah. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 311 x 194 x 240 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere zapakiranega produkta (Š x V x G): 355 x 250 x 273 mm |
| Osnovne informacije | Ciklonska tehnologija sesanja z učinkovotim ločevanjem delcev. Barva: belo/siva. |
| Osnovne informacije dodatno | Dolžina kabla: 5 m. LED zaslon. |
| Specifikacije | https://www.hoover-home.com/sl_SI/sesalnik-za-vzmetnice/39300771/hmc510uv-011/ |
| Teža | 2,2 kg |
| Vrsta sesanja | Posoda |
| Vrsta sesanja dodatno | 0,6 l |
| Moč sesanja | 400 W |
| Čas sesanja | - |









