Računalnik HP Elite SFF 800 G9 | i5-14500 | 8GB RAM | 512GB SSD - CD6T8ATR
Intel Core i5-14500 (2,6 GHz), 8 GB DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, DVD slim, Intel UHD Graphics 770 (IGP), 1x HDMI 1.4, 2x DisplayPort 1.4, 1x Thunderbolt 3, 1x USB-C 3.2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gb..
- Brez DDV: 695,90€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO16933
- Proizvajalčeva koda: CD6T8ATR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Velikost pomnilnika | 8 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Free DOS |
| Bluetooth | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics 770 |
| Grafika | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14500 / 1,9 - 2,6 GHz / 14-Cores (6C+8c/20T) / 5,0 GHz TurboBoost |
| Stanje modela | HP Renew |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Lcd zaslon | Brez |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 8 GB |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | 3x |
| Usb 3.0 | 8x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | ne |
| Spletna kamera | ne |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Vhodne enote | brezžična tipkovnica, brezžična miška |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | da |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Angleška tipkovnica (priložene SLO nalepke) |

