Pralni stroj Samsung WW80T4020EE1LE, 8 kg
Očistite perilo globinsko in higienično s paro. Program s higiensko paro izboljša kakovost čiščenja oblačil brez predhodne obdelave. Paro spusti iz dna bobna, zato se vsak kos oblačil z njo temeljito ..
- Brez DDV: 418,37€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT156225
- Proizvajalčeva koda: WW80T4020EE1LE
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_350946.pdf
Oznake: WW80T4020EE1LE
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_350946.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | predal stay Clean |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 850 x 550 mm, globina z vrati 635 mm |
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/washers-and-dryers/washing-machines/front-loading-washer-ww70t4020cheo-ww80t4020ee1le/ |
| Teža | 65 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_350946_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Inverter motor dodatno | 10 letna garancija na DIT |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | D |
| Inverter motor | Da |
| Največja hitrost ožemanja | 1200 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 73 kWh |
| Zamik vklopa | Da |
| Glasnost med ožemanjem | 72 dBa |
| Varovalo za otroke | Da |
| Posebni programi | higienska para, hitro pranje 15 min, Drum Clean funkcija |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_350946.pdf |









