Pralni stroj CANDY CSTG 282D2/1-S, TOP LOADER, D
Pralni stroj Candy z zgornjim polnjenjem CSTG282D2/1-S ima zmogljivost pranja 8kg in hitrost ožemanja 1200 obratov/min. Uvršča se v energijski razred D. Na voljo ima 16 programov za pranje, od tega je..
- Brez DDV: 340,21€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT167965
- Proizvajalčeva koda: 31019934
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1619758.pdf
Oznake: 31019934
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1619758.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 410 x 860 x 600 mm |
| Teža | 55,5 kg |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | D |
| Inverter motor | NE |
| Največja hitrost ožemanja | 1200 |
| Globina do 50 cm | NE |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 73 kWh |
| Zamik vklopa | DA |
| Zamik vklopa dodatno | 0-24h |
| Glasnost med ožemanjem | 79 dB |
| Posebni programi | 16 programov pranja / 5 hitrih programov. |
| Tehnologija pranja | KG detektor. MPS sistem. |
| Upravljanje na daljavo | DA |
| Upravljanje na daljavo dodatno | NFC povezava. |








