Prenosnik HP 15-fc0067ny | Athlon 7120U | W11 - D17VVEAR
Nova cena po uporabi kode za popust bo 287,04€ (z 22% DDV)
Athlon Silver 7120U (2,4 GHz), 4 GB LPDDR5-5500, 39,6 cm (15,6\'\') FHD (1920x1080) AG LED, SSD 128 GB M.2 PCIe NVMe, AMD Radeon 610M Graphics (IGP), 1x HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5Gbps), 2x USB-A ..
- Brez DDV: 245,08€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO15954
- Proizvajalčeva koda: D17VVEAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Athlon™ |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Velikost pomnilnika | 4 GB LPDDR5X |
| SSD pogon | 128 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ 610M Graphics (IGP) |
| Grafika | AMD |
| Optična enota | ne |
| Procesor | AMD Athlon™ Silver 7120U / 2,4 GHz / Dual-Core (2C/2T) / 3,5 GHz Max Boost Clock |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | ne |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 4 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Latvijska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |



