Prenosnik HP 240RT G9 | Core 3 N350 | W11P - CJ6Y0ECR
Intel Core i3 N350 (1,0 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 128 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) HD (1366x768) AG LED 60Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3..
- Brez DDV: 302,46€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO14444
- Proizvajalčeva koda: CJ6Y0ECR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Intel Core i3 N350 (1,0 GHz), 8 GB DDR4-3200, SSD 128 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) HD (1366x768) AG LED 60Hz, Intel Graphics (IGP), HDMI 1.4b, 1x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), RJ-45 (Gb LAN), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.3, Webcam, Std Kbd, Microsoft Windows 11 Pro (64-bit)
*Opomba: Polnilec ni priložen.
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ 3 |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Velikost pomnilnika | 8 GB DDR4 |
| SSD pogon | 128 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | Intel® Graphics (IGP) |
| Grafika | Intel |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ 3 N350 / 1,0 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Max Turbo Frequency 3,9 GHz |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1366 x 768 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 35,6 cm (14,0″) HD (1366 x 768) LED | Anti-Glare |
| Ločljivost | HD / 1366 x 768 / 16:9 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 8 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | da |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Nordijska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |



