Prenosnik HP Chromebook 15a-nb0329nz - 9A2H3EAR
Nova cena po uporabi kode za popust bo 335,04€ (z 22% DDV)
Intel Core i3-N305 (3,8 GHz), 8 GB LPDDR5-4800, 256 GB UFS, 39,6 cm (15,6\") FHD (1920x1080) AG LED, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort - 45W), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6..
- Brez DDV: 286,07€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO7545
- Proizvajalčeva koda: 9A2H3EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Intel Core i3-N305 (3,8 GHz), 8 GB LPDDR5-4800, 256 GB UFS, 39,6 cm (15,6\") FHD (1920x1080) AG LED, Intel UHD Graphics (IGP), 2x USB-C 3.2 Gen1 (DisplayPort - 45W), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Webcam, Std. Kbd., Webcam, SD Card, Google Chrome OS
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i3 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Velikost pomnilnika | 8 GB LPDDR5 |
| SSD pogon | 256 GB UFS |
| Operacijski sistem | Google Chrome OS |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | da |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Grafika | Intel |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i3-N305 / 1,8 GHz / Octa-Core (8C/8T) / Turbo Speed 3,8 GHz |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 39,6 cm (15,6'') Full HD (1920 x 1080) AG LED |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 8 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | ne |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 3x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Švicarska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |



