Prenosnik HP OmniBook 7 AI 14-fr0000nf | U7-255H | 32GB RAM | SSD 1TB | W11H - BK7F2EAR
Intel Core Ultra 7 255H (2,0 GHz), 32 GB LPDDR5-5200, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920x1200) BV OLED 60 Hz, Intel Arc 140T Graphics, HDMI, Thunderbolt 4 (USB-C/DisplayPort - 40Gbps)..
- Brez DDV: 818,85€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO17086
- Proizvajalčeva koda: BK7F2EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | Intel® Arc™ 140T Graphics (IGP) |
| Grafika | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 255H / 2,0 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/16T) / 5,1 GHz Max Turbo Frequency |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) BrightView OLED | 300 nits | 100% DCI-P3 |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 32 GB |
| Tip lcd zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | ne |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | da |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Francoska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |



