Prenosnik HP Spectre x360 16-aa0003nx | U7 155H | RTX 4050 (6GB) | OLED Touch - 9Y9V8EAR
Intel Core Ultra 7 155H (2,2 - 4,8 GHz), 32 GB LPDDR5x-6400, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2800x1800) Multi-Touch BV OLED 120 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI 2.1, 2x Thu..
- Brez DDV: 1.146,72€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO142217
- Proizvajalčeva koda: 9Y9V8EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Intel Core Ultra 7 155H (2,2 - 4,8 GHz), 32 GB LPDDR5x-6400, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2800x1800) Multi-Touch BV OLED 120 Hz, NVIDIA GeForce RTX 4050 (6 GB GDDR6), HDMI 2.1, 2x Thunderbolt (USB-C/DisplayPort 40 Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10 Gbps), Wi-Fi, Bluetooth, 100W USB-C PD, Backlit Kbd., Pen-Tilt Black, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0″) |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR5 |
| SSD pogon | 1 TB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (6 GB GDDR6) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H / 1,4 - 2,2 GHz / 16-Cores (6C+(8c+2c)/22T) / 4,8 GHz TurboBoost |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 2880 x 1800 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 120 Hz |
| Lcd zaslon | 40,6 cm (16,0″) 2.8K (2880 x 1800) Touch Screen BrightView OLED | SDR 400 nits | HDR 500 nits | 100 % DCI-P3 |
| Ločljivost | 2.8K / 2880 x 1800 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 32 GB |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 1x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | da |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Angleško / Arabska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |





