Prenosnik HP Victus Gaming 15-fb3025nf | Radeon RX6550M - C2QK8EAR
AMD Ryzen 5 8645HS (4,3 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, AMD Radeon RX6550M (4 GB GDDR6), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5 Gbps - DisplayPo..
- Brez DDV: 572,95€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO17066
- Proizvajalčeva koda: C2QK8EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
AMD Ryzen 5 8645HS (4,3 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 512 GB M.2 PCie NVMe, 39,6 cm (15,6″) FHD (1920x1080) AG LED 144 Hz, AMD Radeon RX6550M (4 GB GDDR6), HDMI 2.1, 1x USB-C 3.2 Gen1 (5 Gbps - DisplayPort), 2x USB-A 3.2 Gen1 (5 Gbps), Wi-Fi 6 (2x2), Bluetooth 5.4, CardReader, Webcam, Backlit Kbd., Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen™ 5 |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | da |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ RX 6550M (4 GB GDDR6) |
| Grafika | AMD |
| Optična enota | ne |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 8645HS / 4,3 GHz / Hexa-Core (6C/12T) / Turbo Speed 5,0 GHz |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Frekvenca osveževanja | 144 Hz |
| Lcd zaslon | 39,6 cm (15,6″) Full HD AG LED Display (1920 x 1080) | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Francoska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |



