Prenosnik Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 | i5-13420H | 8GB RAM | 512GB SSD | OLED | W11H - 83K0005YMX-B
Nova cena po uporabi kode za popust bo 402,24€ (z 22% DDV)
Intel Core i5 13420H (2,1 - 4,6 GHz), 8 GB DDR5-4800 (soldered) RAM, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 35,6 cm (14″) WUXGA (1920 x 1200) OLED HDR TB500, Intel UHD Graphics (IGP), HDMI 1.4, 2x USB-A 3.2 Gen1 (..
- Brez DDV: 343,44€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: SO15953
- Proizvajalčeva koda: 83K0005YMX-B
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0″) |
| Velikost pomnilnika | 8 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | da |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics (IGP) |
| Grafika | Intel |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13420H / 2,1 GHz / Octa-Core (4C+4c/12T) / Max Turbo Frequency 4,6 GHz |
| Stanje modela | Lenovo Refurbished |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1200 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 60 Hz |
| Lcd zaslon | 35,6 cm (14,0″) WUXGA (1920 x 1200) OLED | 400 nits | 100% DCI-P3 | DisplayHDR™ True Black 500 |
| Ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 / 16:10 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 8 GB |
| Tip lcd zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | integrirana |
| Jezik tipkovnice | Nordijska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |




