Prenosnik Lenovo Legion 5 15AHP10 | R7 260 | 16GB RAM | 1TB SSD | RTX 5050 | W10P - 83M0CTO1WW4
AMD Ryzen 7 260 (3,8 - 5,1 GHz), 16 GB DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560x1600) BV OLED 165 Hz HDR, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7), 1x HDMI 2.1, 1x USB-C 4.0 (DisplayP..
- Brez DDV: 1.179,51€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: SO16948
- Proizvajalčeva koda: 83M0CTO1WW4
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Diagonala zaslona | 38,4 cm (15,1″) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 1 TB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 (8 GB GDDR7) |
| Grafika | AMD |
| Optična enota | ne |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 260 / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Max Boost Clock 5,1 GHz |
| Stanje modela | Lenovo Refurbished |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Frekvenca osveževanja | 165 Hz |
| Lcd zaslon | 38,4 cm (15,1″) WQXGA (2560 x 1600) OLED | 1000 nits (HDR) | 500 nits (SDR) | 100% DCI-P3 | VESA DisplayHDR True Black 600 | Dolby Vision |
| Ločljivost | WQXGA / 2560 x 1600 / 16:10 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| Tip lcd zaslona | Sijajni (BrightView, gloss) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 3x |
| Usb 4.0 | da |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |





