Prenosnik Lenovo LOQ 17IRX10 | i5-13450HX | 16GB RAM | 512GB SSD | GeForce RTX 5050 - 83JH006UGE
Intel Core i5-13450HX (2,4 - 4,6 GHz), 16 GB SODIMM DDR5-4800, 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 43,9 cm (17,3″) FHD (1920x1080) AG UWVA LED IPS 165Hz, NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7), HDMI 2...
- Brez DDV: 818,85€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: SO16949
- Proizvajalčeva koda: 83JH006UGE
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3″) |
| Velikost pomnilnika | 16 GB DDR5 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8 GB GDDR7) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i5-13450HX 2,4 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / 4,6 GHz Max Turbo Frequency |
| Stanje modela | Novo |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Frekvenca osveževanja | 165 Hz |
| Lcd zaslon | 43,9 cm (17,3″) FHD (1920 x 1080) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 100% sRGB | NVIDIA G-Sync |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | Na zalogi |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 4x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Nemška tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |





