Prenosnik Victus Gaming 16-s0012ns | R7-7840HS | RTX 4060 (8GB) - 835X8EAR
AMD Ryzen R7 7840HS (3,8 - 5,1 GHz), 32 GB (2x16GB) DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB GDDR6), 40,9 cm (16,1\'\') FHD (1920x1080) UWVA LED IPS 144 Hz, no ODD, HDMI 2.1, 1..
- Brez DDV: 818,85€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO16930
- Proizvajalčeva koda: 835X8EAR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen™ 7 |
| Diagonala zaslona | 40,9 cm (16,1″) |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR4 |
| SSD pogon | 1 TB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 4060 (8 GB GDDR6) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 7840HS / 3,8 GHz / Octa-Core (8C/16T) / Turbo Speed 5,1 GHz |
| Stanje modela | HP Renew |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Frekvenca osveževanja | 144 Hz |
| Lcd zaslon | 40,9 cm (16,1″) FHD (1920 x 1080) UWVA LED | IPS | 250 nits | 45% NTSC |
| Ločljivost | FHD (Full HD) / 1920 x 1080 / 16:9 |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 32 GB |
| Tip lcd zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | ne |
| Usb 3.0 | 2x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | da |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | da |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Španska tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| Gaming naprava | Gaming prenosniki |



