PROJEKTOR EPSON EB-994F
Projektor EB 994F je popolna kombinacija visoke kakovosti in visoke zmogljivosti ter ponuja svetlost do 4100 lumnov, kar omogoča Epsonova tehnologija 3LCD. Ta svetel projektor s polno HD ločljivostjo ..
- Brez DDV: 793,50€
- Blagovne znamke Epson
- Šifra: AVT172726
- Proizvajalčeva koda: V11HB60040
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: V11HB60040
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Brezžične povezave | da |
| Garancija v mesecih | 60M |
| Mere (Š x V x G) | 309 x 293 x 105 mm |
| Priključki | Kompozitni vhod, Miracast, Izhodni priključek, Vhodni priključek, RCA avdio vhod, Vhod za mikrofon, Apple AirPlay 2 |
| Teža | 3,1 |
| Zvočniki | 16W |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Tehnologija | 3LCD |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Brezžično |
| Povezljivost (HDMI in ...) dodatno | Kompozitni vhod, Miracast, Izhodni priključek, Vhodni priključek, RCA avdio vhod, Vhod za mikrofon, Apple AirPlay 2 |
| Format projekcije | 16 : 9 |
| Glasnost | Normalna: 37 dB (A) - Varčna: 28 dB (A) |
| Trajanje žarnice | UHE, 230 W, 6.500 ur Življenjska doba, 17.000 ur Življenjska doba (v načinu varčevanja z energijo) |
| Svetilnost dodatno | 4100lm |
| Barva ohišja | bela |
| Svetilnost | Od 3000 do 6000 lm |
| Kontrast | 16.000:1 |






