Računalnik HP Elite SFF 800 G9 | i7-12700 | 32GB RAM - 9Q7U0UCR
Intel Core i7-12700 (2,1 GHz), 32 GB (2x16GB) DDR5-4800, SSD 512 GB PCIe NVMe, no ODD, NVIDIA T400 (4 GB GDDR6), 3x miniDP, 1x HDMI, 2x DisplayPort, 1x USB-C 3.2 2x2 (20Gbps), 1x USB-C 3.1 (5Gbps), 4x..
- Brez DDV: 982,79€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: SO14056
- Proizvajalčeva koda: 9Q7U0UCR
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB DDR4 |
| SSD pogon | 512 GB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA® Quadro® T400 (4 GB GDDR6) |
| Grafika | NVIDIA |
| Optična enota | ne |
| Procesor | Intel® Core™ i7-12700 / 2,1 GHz / 12-Cores (8C+4c/20T) / 4,9 GHz TurboBoost |
| Stanje modela | HP Renew |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Lcd zaslon | Brez |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 16 GB |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | 3x |
| Usb 3.0 | 7x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | ne |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Vhodne enote | žična tipkovnica, žična miška |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Jezik tipkovnice | Nemška tipkovnica (priložene SLO nalepke) |

