Računalnik MSI MAG Infinite S3 14NVL5-3066EU | i5-14400F | 32GB RAM | SSD 1 TB | RTX 5060 (8GB) - 14NVL5-3066EU
Intel Core i5-14400F (2,5 - 4,7 GHz), 32 GB (2x16GB) DDR5-5600, SSD 1 TB M.2 PCIe NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5060 (8 GB GDDR7), 3x DisplayPort v2.1b, HDMI 2.1b, Gb LAN, Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth 5...
- Brez DDV: 1.499,18€
- Blagovne znamke MSI
- Šifra: SO14211
- Proizvajalčeva koda: 14NVL5-3066EU
- Razpoložljivost: Na zalogi
Kaj je RENEW oz. REFURBISH?
Renew (Refurbish) izdelki so neprodani, predstavitveni ali demo modeli, izdelki iz ukinjenih serij ali vračila, ki so bili tovarniško pregledani, testirani in obnovljeni. Imajo tovarniško garancijo in popolno podporo pooblaščenih servisov.
- Večina ima že nameščen licenčni operacijski sistem (Windows).
- Tipkovnica je običajno angleška QWERTY, priložene pa so nalepke s slovenskimi znaki.
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel® Core™ i5 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB (2x16GB) DDR5 |
| SSD pogon | 1 TB SSD |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 Pro (64-bit) |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | ne |
| Grafična kartica | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7) |
| Grafika | NVIDIA |
| Procesor | Intel® Core™ i5-14400F / 2,5 GHz / 10-Cores (6C+4c/16T) / Turbo Speed 4,7 GHz |
| Stanje modela | MSI Refurbished |
| Proizvajalec procesorja | Intel |
| Na zalogi | 3 - 5 delovnih dni |
| DisplayPort | da |
| Garancija - v mesecih | 12 |
| RAM | 32 GB |
| HDMI | da |
| Usb 2.0 | 4x |
| Usb 3.0 | 3x |
| Usb 4.0 | ne |
| Wlan | da |
| Spletna kamera | ne |
| Fingerprint | ne |
| Osvetljena tipkovnica | ne |
| Usb-c | da |
| Ssd | da |
| Vhodne enote | brez tipkovnice in miške |
| Wwan | ne |
| Vga | ne |
| Gps | ne |
| Thunderbolt | ne |
| Grafična | ločena |
| Gaming naprava | Gaming računalniki |



