HP EliteOne 870 G9 AIO 27 i7-14700/32GB/SSD 1 TB/27''QHD/NT/W11Pro
Večnamenski računalnik HP EliteOne 870 z izkušnjami, ki navdušujejo uporabnike in skrbnike za informacijsko tehnologijo, spodbuja vašo ekipo, da dela po najboljših močeh. Predstavlja novo, elegantno o..
- Brez DDV: 2.557,42€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: AVT168088
- Proizvajalčeva koda: 99A79ET#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 99A79ET
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Diagonala zaslona | 68,55cm (27") |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | srebrna |
| Brezžične povezave | Brezžična kartica Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) in Bluetooth 5.3 |
| Čitalec kartic | SD 4 |
| Diagonala zaslona dodatno | QHD IPS 2560x1440, 250 nit, nebleščeč, 72% NTSC |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD |
| HDD pogon | Brez |
| Mere (Š x V x G) | 61,4 x 24,7 x 59,95 cm |
| Nabor vezja | Intel Q670 |
| Napajalnik | 90 W zunanji napajalnik, do 89-odstotna učinkovitost, aktivni PFC |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Optična enota | / |
| Priključki zadaj | 1x USB-C, 1x HDMI, 2x USB-A 10 Gb/s, 2x USB-A 5 Gb/s, 1x DP 1.4, 1x RJ-45 |
| Razširitve | 2x M.2 (1x M.2 2230 reža za WLAN/BT in 1x M.2 2280) |
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c08017769 |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe |
| Teža | 11,60kg |
| Tipkovnica in miška | Komplet brezžične tipkovnice in miške HP 655 |
| Varnost | TPM 2.0 modul, HP-jeva ključavnica pred vdori |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 4800 MHz (1x32 GB) 2 SODIMM |
| Vrsta procesorja dodatno | -14700 (do 5,4 GHz) 33 MB 20 jeder/28 niti |
| Zaslon na dotik | NE |
| Zvočniki in kamera | Zvok Bang & Olufsen, vgrajeni stereo zvočniki, stranski priključek za slušalke, slušalke z mikrofonom,spletna kamera HP |




