HP 950 4K spletna kamera
HP 950 4K spletna kamera Tehnične specifikacije: Opis izdelka: HP 950 4K spletna kamera Vrsta naprave: Spletna kamera Teža: 110 g Mere( Š x V x G): 6.7 cm x 4.5 cm x 6.57 cm Dodatno: Podpora z..
- Brez DDV: 142,95€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS4374821
- Proizvajalčeva koda: 4C9Q2AA#ABB
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 4C9Q2AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP 950 4K spletna kamera
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 950 4K spletna kamera
- Vrsta naprave: Spletna kamera
- Teža: 110 g
- Mere( Š x V x G): 6.7 cm x 4.5 cm x 6.57 cm
- Dodatno: Podpora za spletno kamero (UVC), Sledenje obrazu, Združljivo s Skypeom, Samodejna korekcija svetlobe, Samodejno uravnavanje beline, Samodejno kadriranje, Zasebni pokrov kamere, 102,7° vidno polje, digitalni zoom, Združljivo z Zoomom, Združljivo z Microsoft Teams, Samodejno ostrenje
- Tehnologija povezljivosti: Kabel
- Avdio: Da: vgrajen mikrofon
- Kamera: Barva
- Največja ločljivost: 3840 x 2160
- Nastavitev ostrine: Avtomatsko
- Vmesniki: USB
- Vključeni kabli: 1 - USB cable - 1.8 m
- Število sličic na sekundo (maks.): 60 sličic na sekundo
- Tip optičnega senzorja: CMOS
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Opis izdelka | HP 950 4K spletna kamera |
| Teža | 110 g |
| Avdio | Da: vgrajen mikrofon |
| Tehnologija povezljivosti | Kabel |
| Največja ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Velikost zaslona | Spletna kamera |
| Dodatno | Podpora za spletno kamero (UVC), Sledenje obrazu, Združljivo s Skypeom, Samodejna korekcija svetlobe, Samodejno uravnavanje beline, Samodejno kadriranje, Zasebni pokrov kamere, 102,7° vidno polje, digitalni zoom, Združljivo z Zoomom, Združljivo z Microsoft Teams, Samodejno ostrenje |
| Kamera | Barva |
| Mere( Š x V x G) | 6.7 cm x 4.5 cm x 6.57 cm |
| Vmesniki | USB |
| Nastavitev ostrine | Avtomatsko |
| Vključeni kabli | 1 - USB cable - 1.8 m |
| Število sličic na sekundo (maks.) | 60 sličic na sekundo |
| Tip optičnega senzorja | CMOS |




