Nahrbtnik HP Prelude Pro Recycled za prenosnike do 39,6 cm (15,6'')
Potujte z elegantnim in odpornim nahrbtnikom, posebej oblikovanim z mislijo na okolje in izdelanim iz reciklirane tkanine. Recikliran nahrbtnik HP Prelude Pro vključuje varnostne funkcije, ki omogočaj..
- Brez DDV: 31,55€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: AVT151412
- Proizvajalčeva koda: 1X644AA
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 1X644AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | temno siva |
| Gaming | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/c07057117.pdf |
| Teža | 0,46 kg |
| Velikost | 39,6 cm (15,6") |
| Zunanje mere | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Material | 95% zunanosti nahrbtnika je narejeno iz recekliranega materiala |




