Torbica HP Everyday za prenosnike do 16''
S to trpežno 16-palčno aktovko za prenosni računalnik poskrbite, da bodo vaš prenosni računalnik in dodatki zaščiteni in organizirani, ko se boste premikali čez dan...
- Brez DDV: 17,25€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: AVT168915
- Proizvajalčeva koda: A08KHUT
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: A08KHUT
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | siva |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/c07296924.pdf |
| Teža | 0.49 kg |
| Velikost | 40,64 cm (16") |
| Vlaganje od zgoraj | da |
| Notranje mere | / |
| Zunanje mere | 40,5 x 5 x 30,5 cm |
| Material | 100% polyester, vodoodporen |


