DELL EcoLoop Pro Slim torba za prenosnik 15 CC5624S
DELL EcoLoop Pro Slim torba za prenosnik 15 CC5624S Pridobite torbo Dell EcoLoop Pro Slim Briefcase 15, ki ščiti vašo opremo na poti in pomaga zmanjšati okoljski vpliv. Tehnične specifikacije: Op..
- Brez DDV: 32,29€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS46339477
- Proizvajalčeva koda: 460-BDQQ
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 460-BDQQ
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
DELL EcoLoop Pro Slim torba za prenosnik 15 CC5624S
Pridobite torbo Dell EcoLoop Pro Slim Briefcase 15, ki ščiti vašo opremo na poti in pomaga zmanjšati okoljski vpliv.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL EcoLoop Pro Slim torba za prenosnik 15 CC5624S
- Tip izdelka: Nahrbtnik za prenosnik
- Teža: 490 g
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 39 cm x 9 cm x 29 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
- Material izdelka: Poliester, 100% reciklirana plastika, pena
- Dodatno: Odporen na vremenske vplive, Odporen proti umazaniji, Oblazinjena torbica, Rokav za ročaj kovčka, Odsevni poudarek
- Združljivost s prenosniki: 15.6\"
- Trak za nošenje: Ročaj za prenašanje, nastavljiv ramenski trak
- Podprte velikosti prenosnikov: Up to 15.6\" / up to 39.6 cm
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Barva | Črna |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |
| Opis izdelka | DELL EcoLoop Pro Slim torba za prenosnik 15 CC5624S |
| Teža | 490 g |
| Material izdelka | Poliester, 100% reciklirana plastika, pena |
| Dodatno | Odporen na vremenske vplive, Odporen proti umazaniji, Oblazinjena torbica, Rokav za ročaj kovčka, Odsevni poudarek |
| Združljivost s prenosniki | 15.6\" |
| Mere( Š x V x G) | 39 cm x 9 cm x 29 cm |
| Trak za nošenje | Ročaj za prenašanje, nastavljiv ramenski trak |
| Podprte velikosti prenosnikov | Up to 15.6\" / up to 39.6 cm |
| Tip izdelka | Nahrbtnik za prenosnik |
