HP Everyday torba za 16-palčni prenosnik, Odyssey Gray
HP Everyday torba za 16-palčni prenosnik, Odyssey Gray Tehnične specifikacije: Opis izdelka: HP Everyday torba za 16-palčni prenosnik, Odyssey Gray Tip izdelka: Nahrbtnik za prenosnik Teža: 510 ..
- Brez DDV: 16,69€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS47363605
- Proizvajalčeva koda: A08KKAA
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: A08KKAA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP Everyday torba za 16-palčni prenosnik, Odyssey Gray
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP Everyday torba za 16-palčni prenosnik, Odyssey Gray
- Tip izdelka: Nahrbtnik za prenosnik
- Teža: 510 g
- Barva: Odyssey Grey
- Mere( Š x V x G): 40.5 cm x 6 cm x 30.5 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija
- Material izdelka: EPE pena, poliester, 100% recikliran papir, 60% reciklirana plastika iz rabe
- Dodatno: Vodoodporen, Odprtina za ročaj kovčka (trolley)
- Združljivost s prenosniki: 16.1\"
- Trak za nošenje: Obložen ročaj za prenašanje, ramenske nosilne naramnice, trak za kovček
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Barva | Odyssey Grey |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |
| Opis izdelka | 40,64 cm (16,0") |
| Teža | 510 g |
| Material izdelka | EPE pena, poliester, 100% recikliran papir, 60% reciklirana plastika iz rabe |
| Dodatno | Vodoodporen, Odprtina za ročaj kovčka (trolley) |
| Združljivost s prenosniki | 16.1\" |
| Mere( Š x V x G) | 40.5 cm x 6 cm x 30.5 cm |
| Trak za nošenje | Obložen ročaj za prenašanje, ramenske nosilne naramnice, trak za kovček |
| Tip izdelka | Nahrbtnik za prenosnik |






