Ovitek PORT Yosemite ECO 9-11"
Univerzalni ovitek za tablične računalnike velikosti 9/11", iz recikliranih materialov, z elastičnim trakom za zapiranje in elastičnimi nosilci (UES sistem)...
- Brez DDV: 17,64€
- Blagovne znamke PORT Designs
- Šifra: AVT165408
- Proizvajalčeva koda: 400713
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 400713
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | siva |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža | 254 g |
| Velikost | 22,8 cm (9") - 25,65 cm (10,1") |
| Velikost dodatno | do 11" |
| Posebnosti | / |
| Notranje mere | 17,8 x 25,8 x 0,75 cm (od 9" - 11") |
| Zunanja mere | 19,5 x 26,5 x 1,6 cm |
| Material | reciklirani materiali |



