HP 225 brezžična tipkovnica ADR
HP 225 brezžična tipkovnica ADR HP 225 je zasnovan z mislijo na funkcionalnost in ima enostavno dostopno numerično tipkovnico, ki povečuje produktivnost. Model je primeren za uporabnike, ki pogosto v..
- Brez DDV: 17,51€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS47286249
- Proizvajalčeva koda: 805T1AA#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 805T1AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP 225 brezžična tipkovnica ADR
HP 225 je zasnovan z mislijo na funkcionalnost in ima enostavno dostopno numerično tipkovnico, ki povečuje produktivnost. Model je primeren za uporabnike, ki pogosto vnašajo numerične podatke, saj poenostavi naloge, kot sta računovodstvo in vnos podatkov. Z enostavno zasnovo HP 225 zagotavlja udobno tipkanje in omogoča dolge ure uporabe brez obremenitve.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP 225 brezžična tipkovnica ADR
- Vrsta naprave: Tipkovnica
- Teža: 425,5 g
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 42.59 cm x 14.61 cm x 2.68 cm
- Garancija proizvajalca: 1-letna garancija
- Povezljivost: 2.4 GHz
- Tehnologija povezljivosti: Wireless
- Brezžični sprejemnik: USB brezžični sprejemnik
- Lokalizacija in postavitev: Bih/Hrvaščina/Črna gora/Slovenščina/Srbščina
- Numerična tipkovnica: Da
- Slog tipk: Chiclet
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Barva | Črna |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | HP 225 brezžična tipkovnica ADR |
| Teža | 425,5 g |
| Povezljivost | 2.4 GHz |
| Tehnologija povezljivosti | Wireless |
| Lokalizacija in postavitev | Bih/Hrvaščina/Črna gora/Slovenščina/Srbščina |
| Brezžični sprejemnik | USB brezžični sprejemnik |
| Velikost zaslona | Tipkovnica |
| Mere( Š x V x G) | 42.59 cm x 14.61 cm x 2.68 cm |
| Slog tipk | Chiclet |


