Tipkovnica Genius Smart KB-117 USB
Klasična kompaktna zasnova uporabnikom zagotavlja primeren videz in večji prostor na namizju. Brez nepotrebnih delov, ki zasedajo prostor, se lahko učinkoviteje osredotočite na delo ali igro. Tekočine..
- Brez DDV: 7,57€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT159878
- Proizvajalčeva koda: 31310016406
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 31310016406
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | 12 funkcijskih tipk (8 audio, 4 internet) |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 441.7 x 137.2 x 26.9 mm |
| Teža | 488g |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Dolžina kabla | 1,4 m |
| Baterija (napajanje) | USB |


