Tipkovnica Genius Slimstar 126 USB
Žična, multimedijska tipkovnica Slimstar 126 je preprosta, tanka in elegantna. Odlikuje jo vrhunska kakovost z elegantnim in brušenim kovinskim zaključkom, ki preprečuje praske. Vgrajene večpredstavno..
- Brez DDV: 7,21€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT159881
- Proizvajalčeva koda: 31310017406
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 31310017406
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 431,40 x 117,41 x 22,40 mm |
| Teža | 416 g |
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Dolžina kabla | 1,4 m |
| Baterija (napajanje) | USB |


