Programabilna brezžična tipkovnica HP 975 črna
Zdaj lahko poskrbite, da bo tipkovnica resnično prilagojena vam, pri tem pa uživate v boljši izkušnji tipkanja. Razlog za to je, da lahko prek povezave Bluetooth ali USB-A priključite do tri naprave. ..
- Brez DDV: 91,76€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: AVT163958
- Proizvajalčeva koda: 3Z726AA#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 3Z726AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | srebrna |
| Dodatne informacije | združljiva z Windows 10 in novejši sistem; macOS; 20 programibilnih gumbov |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 42,97 x 1,22 x 11,71 cm |
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4aa8-0290enw.pdf |
| Teža | 649 g |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | do tri naprave: 2x Bluetooth in 1x brezžično 2,4-GHz, dongle USB-A |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | Litij-ionska baterija (2000 mAh) z možnostjo polnjenja preko USB TYPE-C kabla |






