Tipkovnica HP 220 brezžična črne barve
Ta tipkovnica v slogu Chiclet je elegantna. Zasnova z nizkim profilom omogoča hitre, udobne in precej natančne pritiske na tipke ... prav za vaš tip...
- Brez DDV: 18,95€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: AVT169617
- Proizvajalčeva koda: 805T2AA#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 805T2AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva dodatno | črna |
| Dodatne informacije | Windows 11; Windows 10 |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 425,9 x 146,1 x 26,8 mm |
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4aa8-0290enw.pdf |
| Teža | 0,44 kg |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Dolžina kabla dodatno | / |
| Vrsta povezljivosti dodatno | USB TYPE-A, 2,4-GHz brezžična povezava |
| Komplet z miško | Ne |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Slovenski nabor znakov dodatno | hod tipke: 2.5 mm |
| Baterija (napajanje) | 1x AAA |
