Tipkovnica+miš DELL KM5221W
Dell Pro Keyboard and Mouse – KM5221W je brezžični komplet tipkovnice in miške, zasnovan za udobno in produktivno delo. Tipkovnica polne velikosti ponuja tihe tipke z mehkim hodom ter namensko številč..
- Brez DDV: 34,73€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: AVT173316
- Proizvajalčeva koda: 580-AJRM
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 580-AJRM
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | priložena tipkovnica, miška, 1x AA in 2x AAA baterije |
| Dodatne informacije dodatno | podprti OS: Apple MacOS, Microsoft Windows 7, Android, Ubuntu, Google Chrome OS, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Mere (Š x V x G) | tipkovnica: 43.33 cm x 3.4 cm x 12.3 cm; miška: 6.2 cm x 11.53 cm x 3.88 cm |
| Specifikacije | https://www.delltechnologies.com/asset/en-lt/products/electronics-and-accessories/technical-support/dell-pro-wireless-keyboard-and-mouse-km5221w-data-sheet.pdf |
| Teža | tipkovnica: 400 g; miška: 65 g |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | 2.4 GHz |
| Komplet z miško | Da |
| Gaming tipkovnica | Ne |
| Komplet z miško dodatno | (brezžična optična miška) |
| Slovenski nabor znakov | Da |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | 2x AAA (tipkovnica), 1x AA (miška) |


