Zvočniki Genius SP-HF2800 BT
Zvočniki Bluetooth HF2800BT s 3,5 mm avdio priključkom, so združljivi z večino elektronskih naprav, kot so tablice, pametni telefoni, prenosniki, osebni računalniki, MP3 predvajalniki… Ima tudi USB vh..
- Brez DDV: 76,59€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT162831
- Proizvajalčeva koda: 31730022400
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 31730022400
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | priložen: daljinec, napajalni kabel, avdio kabel, 2 x AAA baterija |
| Gaming | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | posamezen zvočnik: 145 x 168 x 384 mm |
| Priključki | RCA?BT?USB |
| Specifikacije | https://global.geniusnet.com/product/sp-hf2800bt/ |
| Teža | 5690 g |
| Vrsta ohišja | plastika |
| Vrsta priklopa | BT |
| Sistem | 2.0 |
| Skupna izhodna moč | 60W RMS |
| Frekvenčni razpon | 65Hz ~ 20kHz |

