Microsoft Surface Laptop 7 prenosnik Copilot+ PC s procesorjem Qualcomm Snapdragon X Elite, 15-palčni zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home, barva Graphite, s slovensko gravuro
Microsoft Surface Laptop 7 prenosnik Copilot+ PC s procesorjem Qualcomm Snapdragon X Elite, 15-palčni zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home, barva Graphite, s slovensko gravuro Spoznajte Mic..
- Brez DDV: 1.454,08€
- Blagovne znamke MICROSOFT
- Šifra: ALS47273305
- Proizvajalčeva koda: ZHH-00050
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: ZHH-00050
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Microsoft Surface Laptop 7 prenosnik Copilot+ PC s procesorjem Qualcomm Snapdragon X Elite, 15-palčni zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home, barva Graphite, s slovensko gravuro
Spoznajte Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC, združitev zmogljivosti, priročnosti in inovacij. Prenosnik je zasnovan za potrebe tako uporabnikov kot ustvarjalcev; ima 10-točkovni multi-touch zaslon, ki omogoča nemoteno interakcijo, in razmerje stranic 3:2, ki zagotavlja bolj prostoren prikaz. Z vgrajenim Dolby Atmosom zagotavlja poglobljeno zvočno izkušnjo, primerno tako za zabavo kot za profesionalno rabo. Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC izstopa po celovitih omrežnih zmogljivostih, vključno z IEEE 802.11a/ac/g/n, kar zagotavlja, da ostanete povezani kjerkoli. Njegov SSD (solid-state drive) omogoča hiter zagon sistema in učinkovit dostop do podatkov, kar povečuje produktivnost. Z elegantno zasnovo z možnostjo dokiranja se brez težav vključi v vsak delovni prostor.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Microsoft Surface Laptop 7 prenosnik Copilot+ PC s procesorjem Qualcomm Snapdragon X Elite, 15-palčni zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Windows 11 Home, barva Graphite, s slovensko gravuro
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.66 kg
- Baterija (napajanje): Do 22 ur
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 32.9 cm x 23.9 cm x 1.829 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 1 leto
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Dodatno: Senzor ambientalne svetlobe
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-80-100, do 4 GHz / 42 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Diagonala zaslona dodatno: 15\" zaslon na dotik 2496 x 1664 @ 120 Hz - 201 ppi
- Velikost pomnilnika: 16 GB LPDDR5X SDRAM pomnilnika
- SSD pogon: 512 GB SSD
- Grafična kartica: Qualcomm Adreno
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Možnost priklopne postaje: Da
- Varnost: Varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) z Microsoft Pluton
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Qualcomm Hexagon
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Microsoft / 70 Sir Rogerson's Quay / Dublin / Irska / eureg@microsoft.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Qualcomm |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 15\" zaslon na dotik 2496 x 1664 @ 120 Hz - 201 ppi |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 1 leto |
| Grafična kartica | Qualcomm |
| Možnost priklopne postaje | Da |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.66 kg |
| Varnost | Varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) z Microsoft Pluton |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Qualcomm |
| Dodatno | Senzor ambientalne svetlobe |
| Mere( Š x V x G) | 32.9 cm x 23.9 cm x 1.829 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 22 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
