LENOVO ThinkPad E16 G3 prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika UMA, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad E16 G3 prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika UMA, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 združuje zm..
- Brez DDV: 1.772,78€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48098729
- Proizvajalčeva koda: 21ST0050SC
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 21ST0050SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad E16 G3 prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika UMA, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 združuje zmogljivost in impresivne funkcije za uporabnike in študente. S 16-palčnim WUXGA zaslonom s mat površino proti bleščanju in tehnologijo zmanjšane modre svetlobe prenosnik zagotavlja jasno sliko in ščiti oči pri daljši uporabi. Procesor AMD Ryzen 7 z osmimi jedri in frekvenco do 5,1 GHz zagotavlja gladko večopravilnost in učinkovito obvladovanje zahtevnih aplikacij. Z 16 GB DDR5 pomnilnika in hitrim SSD-jem uporabniki doživijo hitro obdelavo podatkov in dovolj prostora za ključne datoteke. Kakovost zvoka izboljšujeta Harman zvočna tehnologija in Dolby Atmos, v kombinaciji z dvojno matriko mikrofonov in stereo zvočniki za poglobljen zvočni užitek. Varnostne funkcije, kot je diskreten čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), zagotavljajo večjo varnost pri rokovanju z občutljivimi informacijami. Povezljivost vključuje več USB priključkov, HDMI izhod in podporo USB-C, medtem ko trpežno aluminijasto ohišje prenosnika zagotavlja zanesljivo konstrukcijo za vsakodnevno uporabo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad E16 G3 prenosnik, AMD Ryzen 7 250, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika UMA, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.71 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 35.6 cm x 24.9 cm x 2.115 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vrnitev Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vrnitev
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 250 / 3,3 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (1 x 32 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirske/prevzemne podpore, izravnava CO2 0,5 t (2. gen.)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 780M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vrnitev Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vrnitev |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.71 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirske/prevzemne podpore, izravnava CO2 0,5 t (2. gen.) |
| Mere( Š x V x G) | 35.6 cm x 24.9 cm x 2.115 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
