HP EliteBook 8 G1i prenosnik z Intel Core Ultra 5 228V, 14-palčnim WUXGA zaslonom, 32 GB RAM, 512 GB SSD in Windows 11 Pro.
HP EliteBook 8 G1i prenosnik z Intel Core Ultra 5 228V, 14-palčnim WUXGA zaslonom, 32 GB RAM, 512 GB SSD in Windows 11 Pro. HP EliteBook 8 G1i Next Gen AI prenosnik združuje napredno zasnovo in tehno..
- Brez DDV: 1.315,33€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48165808
- Proizvajalčeva koda: CV0P5ET#BED
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: CV0P5ET
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP EliteBook 8 G1i prenosnik z Intel Core Ultra 5 228V, 14-palčnim WUXGA zaslonom, 32 GB RAM, 512 GB SSD in Windows 11 Pro.
HP EliteBook 8 G1i Next Gen AI prenosnik združuje napredno zasnovo in tehnologijo za povečanje produktivnosti in učinkovitosti. Z lastnostmi, kot sta Intel AI Boost nevronski procesor in multi-touch clickpad, ta prenosnik zagotavlja intuitivno uporabniško izkušnjo. Senzor ambientalne svetlobe samodejno prilagaja svetlost zaslona za optimalno vidljivost, medtem ko termalni senzor zagotavlja stabilno delovanje tudi med daljšo uporabo. Kakovost zvoka je v ospredju z dvojnim nizom mikrofonov in diskretnimi ojačevalci, kar zagotavlja jasno komunikacijo na sestankih ali med klici. Prenosnik je zasnovan z več možnostmi povezljivosti, vključno z USB 3.2 Gen 1 in Thunderbolt 4, kar uporabnikom nudi prilagodljivost. S HP Fast Charge se ta naprava hitro napolni, kar uporabnikom omogoča, da ostanejo osredotočeni na naloge brez nepotrebnih zamud.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP EliteBook 8 G1i prenosnik z Intel Core Ultra 5 228V, 14-palčnim WUXGA zaslonom, 32 GB RAM, 512 GB SSD in Windows 11 Pro.
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.46 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Glacier siva
- Mere( Š x V x G): 31.56 cm x 22.2 cm x 1.55 cm
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Dodatno: HP zaklep proti posegom, Senzor ambientalne svetlobe, Hallov senzor, toplotni senzor, Barvni senzor
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 228V / 2.1 GHz, do 4.5 GHz / 8 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Prodajni program proizvajalca: HP Smart buy
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" 1920 x 1200 / WUXGA
- Vhodna naprava: ClickPad
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc Graphics - do 53 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 40 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Glacier siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics - do 53 TOPS |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | HP Smart buy |
| Teža | 1.46 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Varnost | Varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vhodna naprava | ClickPad |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 40 TOPS |
| Dodatno | HP zaklep proti posegom, Senzor ambientalne svetlobe, Hallov senzor, toplotni senzor, Barvni senzor |
| Mere( Š x V x G) | 31.56 cm x 22.2 cm x 1.55 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
























