ASUS Zenbook S UX5406AA-SW027X, prenosnik s procesorjem Intel Core Ultra 9 386H, 14" OLED WQXGA+, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Pro.
ASUS Zenbook S UX5406AA-SW027X, prenosnik s procesorjem Intel Core Ultra 9 386H, 14" OLED WQXGA+, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Pro. ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SW027X ponuja elegantno in..
- Brez DDV: 1.780,14€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48284151
- Proizvajalčeva koda: 90NB16Q6-M000W0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NB16Q6-M000W0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Zenbook S UX5406AA-SW027X, prenosnik s procesorjem Intel Core Ultra 9 386H, 14" OLED WQXGA+, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Pro.
ASUS Zenbook S 14 UX5406AA-SW027X ponuja elegantno in zmogljivo izkušnjo, prilagojeno sodobnim uporabnikom. S svojim osupljivim 14-palčnim OLED zaslonom na dotik z izvorno ločljivostjo 2880 x 1800 ta prenosnik podpira 1,07 milijarde barv in ima 90 % razmerje zaslona in ohišja za poglobljeno vizualno doživetje. Izboljšano z Dolby Vision in HDR 1000 True Black so slike jasne in živahne, zato je naprava idealna za predvajanje multimedijskih vsebin in ustvarjalne projekte. Opremljen z učinkovitim Intel Core Ultra 9 procesorjem prenosnik uporabnikom omogoča 16 jeder in največjo turbo hitrost 4,9 GHz. V kombinaciji z 32 GB LPDDR5X RAM in 1 TB SSD ta prenosnik zagotavlja impresivne zmogljivosti in hiter dostop do podatkov. ASUS AI kamera in 1080p IR spletna kamera izboljšujeta varnost in povezljivost z Windows Hello. Poleg tega funkcije, kot so AI odpravljanje hrupa v zvoku, štirje zvočniki s tehnologijo Smart Amplification ter trpežna zasnova s Ceraluminum ohišjem, zagotavljajo vrhunsko in odporno računalniško izkušnjo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Zenbook S UX5406AA-SW027X, prenosnik s procesorjem Intel Core Ultra 9 386H, 14" OLED WQXGA+, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Pro.
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Antrim Grey
- Mere( Š x V x G): 31.03 cm x 21.47 cm x 1.29 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0
- Operacijski sistem: Win 11 Pro
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 3) - 386H / 2,1 GHz, do 4,9 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton
- Indeks popravljivosti: 9.4 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Antrim Grey |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Diagonala zaslona dodatno | 14\" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Grafična kartica | Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.2 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost |
| Mere( Š x V x G) | 31.03 cm x 21.47 cm x 1.29 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.4 (od 10) |
