HP LaserJet Enterprise Flow M880z multifunkcijska barvna laserska naprava A3 (297 x 420 mm), 46 ppm kopiranje, 46 ppm tiskanje, 2100 listov, USB, LAN
HP LaserJet Enterprise Flow M880z multifunkcijska barvna laserska naprava A3 (297 x 420 mm), 46 ppm kopiranje, 46 ppm tiskanje, 2100 listov, USB, LAN Ta multifunkcijski tiskalnik je idealen za pospeš..
- Brez DDV: 7.020,88€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS2026214
- Proizvajalčeva koda: A2W75A#B19
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: A2W75A#B19
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet Enterprise Flow M880z multifunkcijska barvna laserska naprava A3 (297 x 420 mm), 46 ppm kopiranje, 46 ppm tiskanje, 2100 listov, USB, LAN
Ta multifunkcijski tiskalnik je idealen za pospeševanje poslovnih delovnih procesov in povezovanje uporabnikov po celotni pisarni. Ta vrhunski MFP je kot nalašč za uporabnike, ki morajo izdelovati ostre barvne dokumente do velikosti ledger/A3 s profesionalnimi zaključki in z manj posegi. Povečajte produktivnost z raznolikimi možnostmi pošiljanja, vsestranskim ravnanjem s papirjem, hitrim dvostranskim skeniranjem in možnostmi mobilnega tiskanja. Poenostavite delovne procese in upravljanje dokumentov, ne da bi pri tem presegli proračun. Obvladujte zahtevne naloge z manj koraki, zahvaljujoč naprednim zmogljivostim delovnih procesov pri HP-jevem ledger/A3 barvnem MFP-ju iz vrha ponudbe. Dosezite odlične rezultate z manj truda, z enim dotikom — skenirajte na več ciljev, vključno s pošiljanjem v SharePoint in HP Flow CM. Mobilno tiskanje je preprosto z HP wireless direct in tehnologijo touch-to-print.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet Enterprise Flow M880z multifunkcijska barvna laserska naprava A3 (297 x 420 mm), 46 ppm kopiranje, 46 ppm tiskanje, 2100 listov, USB, LAN
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76 x 127 mm (min) - 320 x 470 mm (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (barvni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 150,6 kg
- Mere( Š x V x G): 70.4 cm x 63.5 cm x 119.9 cm
- Lokalizacija: Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB gostitelj, USB gostitelj (notranji)
- Vrsta medija: Prosojnice, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, Kartonski papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 200000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, EPEAT Srebro, Modri Angel
- Priporočeno mesečno število tiskov: 5000 - 25000 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 8\"
- Hitrost kopiranja: Up to 46 ppm (mono) / up to 46 ppm (colour)
- Hitrost tiskanja: Up to 46 ppm (mono) / up to 46 ppm (colour)
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi (črno-belo) / do 1200 x 1200 dpi (barvno)
- Skeniranje: 600 dpi
- Izvirna velikost: A3 (297 x 420 mm), Ledger (279 x 432 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 200 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 2100 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 100 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 500 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50Hz)
- Možnost faksiranja: Navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Ločljivosti faksa: 300 x 300 dpi, 200 x 100 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: Shrani na USB ključek, skeniranje na e-pošto, shrani v omrežno mapo, HP EveryPage, HP visoko zmogljiv varni trdi disk, izvlečna tipkovnica, skeniraj v oblak, HP EasyColor, Tehnologija takojšnjega vklopa
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 8\" |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, EPEAT Srebro, Modri Angel |
| Lokalizacija | Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa |
| Opis izdelka | USB, Mreža |
| Teža | 150,6 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76 x 127 mm (min) - 320 x 470 mm (max) |
| Moč | AC 230 V (50Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (barvni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | Up to 46 ppm (mono) / up to 46 ppm (colour) |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi (črno-belo) / do 1200 x 1200 dpi (barvno) |
| Mere( Š x V x G) | 70.4 cm x 63.5 cm x 119.9 cm |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 600 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Prosojnice, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, Kartonski papir |
| Izvirna velikost | A3 (297 x 420 mm), Ledger (279 x 432 mm) (max) |
| Ločljivosti faksa | 300 x 300 dpi, 200 x 100 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 200000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 2100 listov |
| Hitrost kopiranja | Up to 46 ppm (mono) / up to 46 ppm (colour) |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 200 listov |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 5000 - 25000 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 100 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 500 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Možnost faksiranja | Navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | Shrani na USB ključek, skeniranje na e-pošto, shrani v omrežno mapo, HP EveryPage, HP visoko zmogljiv varni trdi disk, izvlečna tipkovnica, skeniraj v oblak, HP EasyColor, Tehnologija takojšnjega vklopa |






