HP LaserJet Pro M501dn črno-beli laserski tiskalnik, samodejno dvostransko tiskanje, format A4, 4800x600 dpi, 43 ppm, kaseta 650 listov, USB, LAN
HP LaserJet Pro M501dn črno-beli laserski tiskalnik, samodejno dvostransko tiskanje, format A4, 4800x600 dpi, 43 ppm, kaseta 650 listov, USB, LAN Izkoristite impresivne hitrosti in zmogljivost tiskan..
- Brez DDV: 355,75€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS2550875
- Proizvajalčeva koda: J8H61A#B19
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: J8H61A#B19
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet Pro M501dn črno-beli laserski tiskalnik, samodejno dvostransko tiskanje, format A4, 4800x600 dpi, 43 ppm, kaseta 650 listov, USB, LAN
Izkoristite impresivne hitrosti in zmogljivost tiskanja v vaši pisarni. Ta varčen tiskalnik se hitreje zažene in ponuja varnostne funkcije za zaščito pred grožnjami.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet Pro M501dn črno-beli laserski tiskalnik, samodejno dvostransko tiskanje, format A4, 4800x600 dpi, 43 ppm, kaseta 650 listov, USB, LAN
- Teža: 11,6 kg
- Mere( Š x V x G): 41.8 cm x 37.6 cm x 28.9 cm
- Garancija proizvajalca: 1-letna garancija
- Lokalizacija: Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa
- Brezžične povezave: Print server
- Vrsta tiskalnika: Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB
- Največja velikost medija (po meri): 216 mm x 356 mm
- Največja ločljivost (črno-bela): 4800 x 600 dpi
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 gostitelj
- Vgrajeni RAM (maks.): 256 MB (256 MB)
- Simulacija jezika: PCL 5, PCL 6, PostScript 3, PDF 1.7, PCLm, URF, PWG
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Prosojnice, Navaden papir, Bond papir, Papir standardne teže za format Letter, recikliran papir, Debel papir, Kartonski papir, papir visoke gramature, Izjemno težek papir, Lahek papir, perforiran papir, Vnaprej natisnjen papir
- Razred velikosti medija: A4/Legal
- Največja velikost medija: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm)
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da
- Vrsta procesorja: 1500 MHz
- Skupna kapaciteta medijev: 650 listov
- Največji priporočen obseg tiskanja: 100000 strani
- Sistemske zahteve: UNIX, Red Hat Linux 8.0, Red Hat Enterprise Linux 5, Linux Linpus 9.4, Ubuntu 10.04, Red Hat Enterprise Linux 6, Debian Linux 6.x, Mandriva Linux 2010, Linux Linpus 9.5, Ubuntu 11.10, Ubuntu 12.04, Red Hat Linux 9.0, Red Hat Fedora 17, Ubuntu 12.10, Apple OS X 10.9 Mavericks (operacijski sistem), Red Hat Fedora 18, Mandriva Linux 2011, Linux Mint 13, Ubuntu 13.04, Ubuntu 14.04, Red Hat Fedora 19, Red Hat Enterprise Linux 7, Linux Mint 14, Linux Mint 15, Apple MacOS X 10.10, Red Hat Fedora 20, Linux Mint 16, Linux Mint 17, BOSS GNU/Linux 3.0, BOSS GNU/Linux 5.0, Ubuntu 14.10, Debian Linux 7.x, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10, PCLinuxOS 2006 ali novejša različica, Slackware Linux 9.0 ali novejši, gOS, Apple MacOS X 10.11, SUSE Linux 12.2, SUSE Linux 12.3, SUSE Linux 13.1
- Min. velikost medija (po meri): 76.2 mm x 127 mm
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 1500 - 6000 strani
- Lastnosti tiskalnika: Tehnologija takojšnjega vklopa, Tehnologija kartuš JetIntelligence
- Hitrost tiskanja: do 45 ppm - črno-belo - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) do 43 ppm - črno-belo - A4 (210 x 297 mm) do 36 ppm - črno-belo, obojestransko tiskanje - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) do 34 ppm - črno-belo, obojestransko tiskanje - A4 (210 x 297 mm)
- Ravnanje z mediji: 100-listni večnamenski pladenj, 550-listni vhodni pladenj
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | 1500 MHz |
| Brezžične povezave | Print server |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Lokalizacija | Angleščina, Francoščina, Nemščina, Italijanščina, Španščina / Evropa |
| Opis izdelka | USB, Mreža |
| Teža | 11,6 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4/Legal |
| Tehnologija tiskanja | Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Največja velikost medija | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Hitrost tiskanja | do 45 ppm - črno-belo - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) do 43 ppm - črno-belo - A4 (210 x 297 mm) do 36 ppm - črno-belo, obojestransko tiskanje - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) do 34 ppm - črno-belo, obojestransko tiskanje - A4 (210 x 297 mm) |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Največja ločljivost (črno-bela) | 4800 x 600 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 41.8 cm x 37.6 cm x 28.9 cm |
| Vgrajeni RAM (maks.) | 256 MB (256 MB) |
| Simulacija jezika | PCL 5, PCL 6, PostScript 3, PDF 1.7, PCLm, URF, PWG |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Prosojnice, Navaden papir, Bond papir, Papir standardne teže za format Letter, recikliran papir, Debel papir, Kartonski papir, papir visoke gramature, Izjemno težek papir, Lahek papir, perforiran papir, Vnaprej natisnjen papir |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 100000 strani |
| Sistemske zahteve | Ubuntu Linux |
| Skupna kapaciteta medijev | 650 listov |
| Ravnanje z mediji | 100-listni večnamenski pladenj, 550-listni vhodni pladenj |
| Min. velikost medija (po meri) | 76.2 mm x 127 mm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 1500 - 6000 strani |
| Lastnosti tiskalnika | Tehnologija takojšnjega vklopa, Tehnologija kartuš JetIntelligence |






