BROTHER HL-L5000D tiskalnik
BROTHER HL-L5000D tiskalnik Brother HL-L5000D monokromatski laserski tiskalnik je idealen za manjše pisarne, ki potrebujejo tiskalnik s paralelnim vmesnikom za široko združljivost z aplikacijami. Pon..
- Brez DDV: 232,80€
- Blagovne znamke BROTHER
- Šifra: ALS3631658
- Proizvajalčeva koda: HLL5000DYJ1
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: HLL5000DYJ1
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
BROTHER HL-L5000D tiskalnik
Brother HL-L5000D monokromatski laserski tiskalnik je idealen za manjše pisarne, ki potrebujejo tiskalnik s paralelnim vmesnikom za široko združljivost z aplikacijami. Ponuja zanesljivo in hitro tiskanje do 42 ppm (merjeno pri enostranskem tisku; potrebna je sprememba privzete nastavitve) in ekonomične izpise zahvaljujoč zamenljivi kartuši z veliko zmogljivostjo. Poleg tega samodejni dvostranski tisk pomaga varčevati s papirjem. Vgrajeni paralelni in USB vmesniki zagotavljajo prilagodljivo lokalno povezljivost, podpora emulacijam PCL6 in BR-Script3 pa omogoča obsežno združljivost z aplikacijami. Uporabite 250-listno kaseto za papir za dokumente velikosti Letter ali Legal, za kuverte in druge vrste medijev pa uporabite 50-listno večnamensko kaseto. Za redkejše polnjenje lahko s opcijskimi dodatnimi kasetami povečate kapaciteto papirja do 1.340 listov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: BROTHER HL-L5000D tiskalnik
- Teža: 10,7 kg
- Mere( Š x V x G): 37.3 cm x 38.8 cm x 25.5 cm
- Garancija proizvajalca: 3-letna garancija z registracijo izdelka
- Vrsta tiskalnika: Osebni tiskalnik - laserski - ČB
- Največja velikost medija (po meri): 216 mm x 356 mm
- Največja ločljivost (črno-bela): 1200 x 1200 dpi
- Povezljivost: Paralelno, USB 2.0
- Vgrajeni RAM (maks.): 128 MB
- Simulacija jezika: PCL 6, BR-Script3, XPS, IBM ProPrinter XL, PDF 1.7, EPSON FX-850
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir
- Razred velikosti medija: A4/Legal
- Največja velikost medija: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm)
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da
- Vrsta procesorja: Cortex-A9 800 MHz
- Skupna kapaciteta medijev: 300 listov
- Sistemske zahteve: Linux, Microsoft Windows 7 (32-/64-bitni), Windows 10 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2008 (32-/64-bitni), Microsoft Windows XP (32-bit) SP3, Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Windows 8.1 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Vista (32/64-bitni), Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bitni), Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 izdaja, Windows 8 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Server 2012, 64-bitna različica, Apple OS X 10.9 Mavericks (operacijski sistem), Apple MacOS X 10.10, Apple MacOS X 10.11
- Min. velikost medija (po meri): 76.2 mm x 127 mm
- Priporočeno mesečno število tiskov: 3500 strani
- Hitrost tiskanja: Do 42 strani/min - črno-belo - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm); Do 40 strani/min - črno-belo - A4 (210 x 297 mm); Do 20 strani/min - črno-belo dvostransno - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm); Do 20 strani/min - črno-belo dvostransno - A4 (210 x 297 mm)
- Ravnanje z mediji: 250-listni vhodni pladenj, 50-listni večnamenski pladenj
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Brother / Zanderij 25 / Amstelveen / Nizozemska / gpsr@brother-cee.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Cortex-A9 800 MHz |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Opis izdelka | BROTHER HL-L5000D tiskalnik |
| Teža | 10,7 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4/Legal |
| Tehnologija tiskanja | Osebni tiskalnik - laserski - ČB |
| Povezljivost | Paralelno, USB 2.0 |
| Največja velikost medija | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Hitrost tiskanja | Do 42 strani/min - črno-belo - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm); Do 40 strani/min - črno-belo - A4 (210 x 297 mm); Do 20 strani/min - črno-belo dvostransno - ANSI A (Letter) (216 x 279 mm); Do 20 strani/min - črno-belo dvostransno - A4 (210 x 297 mm) |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Največja ločljivost (črno-bela) | 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 37.3 cm x 38.8 cm x 25.5 cm |
| Vgrajeni RAM (maks.) | 128 MB |
| Simulacija jezika | PCL 6, BR-Script3, XPS, IBM ProPrinter XL, PDF 1.7, EPSON FX-850 |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, tanek papir, Debel papir |
| Sistemske zahteve | Linux, Microsoft Windows 7 (32-/64-bitni), Windows 10 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 izdaja, Microsoft Windows Server 2008 (32-/64-bitni), Microsoft Windows XP (32-bit) SP3, Apple OS X 10.8 Mountain Lion, Windows 8.1 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Vista (32/64-bitni), Microsoft Windows Server 2003 (32/64-bitni), Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 izdaja, Windows 8 (32-/64-bitni), Microsoft Windows Server 2012, 64-bitna različica, Apple OS X 10.9 Mavericks (operacijski sistem), Apple MacOS X 10.10, Apple MacOS X 10.11 |
| Skupna kapaciteta medijev | 300 listov |
| Ravnanje z mediji | 250-listni vhodni pladenj, 50-listni večnamenski pladenj |
| Min. velikost medija (po meri) | 76.2 mm x 127 mm |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 3500 strani |



